Farmasi Başlangıç Paketleri

Farmasi Makyaj Başlangıç Paketi

Farmasi ürünlerine ulaşmak için ilk yapmanız gereken işlem üyelik formunu doldurmaktır. İlk siparişinizi oluşturduktan sonra devam ettiğinizde kampanyanın bulunduğu sayfaya yönlendirmeniz yapılacaktır. Ardından eklediğinizi ürünü sepetten silebilir ve sadece Farmasi Makyaj başlangıç paketi seçeneğini işaretleyerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Farmasi Makyaj başlangıç paketi kampanyasında BB krem, at kestanesi (125 ml), aloevera misvaklı diş macunu, mat ruj, vitalizing sarımsaklı şampuan (225 ml), inci tozlu sabun, siyah maske (20ml) gibi ürünler yer almaktadır.

Bu paketi kapıda ödeme seçeneği ve ücretsiz kargo ile temin edebilirsiniz.

Farmasi Kozmetik Başlangıç Paketi

Kozmetik Başlangıç Paketi İçeriği

Ürün içeriği olarak bir adet oje, BB krem, tester parfüm, likit ruj, allık gibi ürünler bulundurmaktadır.

Bunların yanı sıra maskara, göz kalemi ve BB krem tersterlerin de paket içerisinde yer aldığı bilinmektedir. Oje ve allık renkleri genel olarak rastgele seçiliyor olmakla birlikte, gönderilmesi söz konusu olan BB krem renkleri çoğu zaman en çok tercih edilen renk tonu olarak bilinmektedir.

Parfüm testerleri ise genellikle yeni çıkan ürünlerin tanıtımları olmakla birlikte, en çok tercih edilen ve beğenilen parfümlerin de testerleri gönderilmektedir.

Farmasi Temizlik Başlangıç Paketi

Temizlik Seti Paket İçerikleri

Farmasi temizlik başlangıç paketi setleri içerisinde çok farklı ürünler yer alabilmektedir.

Bunlardan bazıları yüzey temizleyiciler, mutfak, salon ya da banyo için ayrı temizlik ürünleri, fayans ya da seramik ve mermer gibi yüzeyleri temizlemek için materyaller, çamaşırlar için deterjanlar, siyahlar, beyazlar ve renkliler için ayrı ayrı deterjanlar ve bunun gibi daha pek çok ürün setleri içerisinde yer almaktadır.

Bunun yanı sıra, kokusuz ve kimyasal içermeyen temizlik malzemelerinin de setler içerisinde yer aldığı bilinmektedir.

Tamamen çevrenin korunması amacı güdülerek üretilmiş olan bu temizlik malzemelerinin içerisinde herhangi bir şekilde flüorür fosfat ya da ağartıcı gibi ürünler de kullanılmamaktadır.

Farmasi Erkek Başlangıç Paketi

Erkek Başlangıç Paketi İçeriği

Farmasi erkek başlangıç paketi set olarak kullanıma sunulmakla birlikte, erkek üyelerin kullanımına özel olarak hazırlanmıştır.

İçerisinde yer alan ürünlerin özellikleri her cilt tipine uyum göstermekle birlikte, özellikle tıraş olan ve tıraş sonrasında cildinde sorunlar oluşan erkeklerin kullanması için de oldukça uygun bir paket olduğu bilinmektedir.

Paket içeriğinde genel olarak yer alan malzemeler ise erkek cilt bakımı üzerine olmakla birlikte, tıraş köpüğü ve bakım kremi gibi seçenekler set içerisinde yer almaktadır.

Bunun yanı sıra, set içerisinde bir adet göz çevresi bakım kremi ve bir adet parfüm de yer almaktadır.

Farmasi 275 TL Teşvik Kampanyası

 

FARMASİ 500 TL Teşvik Paketi

Farmasi, üye olan girişimcilere birbirinden avantajlı paketler sunmakta olup bu paketler arasında 500 TL teşvik paketi şartlarını sağlayan bütün üyelerine 4 adet üründen birini hediye etmektedir. Farmasi ürünlerinden ay içerisinde toplam 500 TL’lik sipariş vererek hediye seçeneklerinden dilediğiniz ürünü seçerek hiçbir ek ücret ödemeden ürüne sahip olabilirsiniz. 500 TL teşvik paketinden faydalanabilmek için tek seferde sipariş vermeniz gerekmemekte olup bir ay içinde toplam sipariş katalog tutarınızın belirtilen tutara ulaşması yeterlidir.

Hoşgeldin 1. Ay Kampanyası 

 

Farmasi Hoşgeldin 2. Ay Kampanyası

Farmasi Hoşgeldin 3. Ay Kampanyası