NETWORK MARKETİNG NEDİR?

NETWORK MARKETİNG NEDİR ?

KESİNLİKLE KAPI KAPI GEZEREK YAPILAN PAZARLAMA İŞİ DEĞİLDİR.

ÜRÜN VE HİZMETİN TAVSİYESİNE DAYALI BİR DOĞRUDAN SATIŞ SİSTEMİDİR.

HEDEF; KENDİ TİCARİ ORGANİZASYONUMUZU KURARAK, SINIRSIZ  GELİRLER ELDE ETMEKTİR.

Geleceğin en hızlı büyüyen sektörü olarak gösterilmektedir.
Bu gün 50.000.000 dan fazla kişi network MARKETİNG sistemi ile çalışıyor.
99 yılında sektörde dönen ciro 10 milyar $ iken 2004 yılında ciro 100 milyar $ ın üstünde.

 Özellikle Türkiye'de de adını çok sık duymaya başladığımız, üniversitelerde ders olarak okutulmaya başlanan ve Dünyada 50 yıldır var olan bu sistemi sizinde öğrenmenizin vakti gelmedi mi sizce?

Network Marketing, son yıllarda şirketlerin ürün satışlarını arttırmak için  kullanmaya başladığı etkili bir pazarlama ve kazanç sistemidir. Dilimize "çok katmanlı pazarlama sistemi" olarak da çevrilebilir. Bigisayar ağına(Network) benzerliğinden dolayı bu ismi almıştır. Network marketing bilgisayar ağı ya da bilgisayar-internet ile alakalı bir pazarlama değildir. Tarihçesi 1950lere dayanan bu sistemi kullanan şirketlerin sayısı her geçen gün hızla artmaktadır.

 Network marketing sistemlerde şirketler müşterilerinin de para kazanmasını ve dolayısıyla da kendi kazançlarının artmasını hedeflemektedirler. Network marketing sistemde yayılım muhteşemdir. 5 katılımcı bile bulmanız sizin adınıza çalışacak 5 + 1(siz) kişi demektir. Sonuçta alt grubunuz büyüyecek, bu grubun gücünü kullanıyor olacaksınız. Network marketing şirketleri reklam yapmaz, ancak ürünleri son derece kaliteli olmak zorundadır. Çünkü bu şirketler üyeleri ile büyür, üyeler de kendi çevrelerine ürünleri önererek tanıtımını yapar. Network Marketing sistemi tercih eden şirketler, en iyi reklamın tavsiye olduğunun bilincindedirler.